Tibetské misky na e-shopu včetně MP3 ukázek

Kdo také uznáváte Nada Rupa Parabrahma a jste fascinováni zvuky a hudbou neopomeňte se zajímat o tibetské mísy.

Jde o unikátní hudební / terapeutické / relaxační / meditační nástroje, produkující unikátní harmonický zvuk.

Na e-shopu http://shop.galadriel.cz/tibetske-misy/ je aktuální nabídka tibetských mís obchodu včetně MP3 nahrávek zvuku.

Tibetské mísy jsou ručně vyráběny a strojně dopracovávány přímo v Tibetu, vyráběné tradičními metodami se slitin různých kovů – převážně obsahují měď 71,5% / cín 28% / nikl 0,02% / rtuť 0,01% / zinek 0,02% / železo 0,02% / olovo 0,001% / stříbro 0,002% / zlato 0,0001%.

K Tibetským miskám jsou v prodejně k dispozici paličky několika velikostí – pro malé misky v průměru kolem 10 cm nejmenší paličky se semišovým zakončením, pro misky od zhruba 15 cm v průměru standartní paličky délky kolem 20 cm (také se semišovou částí) a pro misky větší než 20 cm jsou zde paličky s rozšířenou semišovou částí většího průměru.
Na přání lze dodat i paličky s gumovým kulatým koncem (délky až 50 cm) či pro tišší (nebřinkavé, zvonovitější) údery paličky s filcovou částí.

Pokud si chcete pořídit misku ke své jiné, co již máte, doporučuji vzít si tu Vaši do obchodu ssebou a porovnat, zda mezi sebou tónově harmonicky ladí.

K dispozici v prodejně jsou i semišové podložky pod tibetské misky a brokátové prstence pro misky větší.

Komentáře jsou vypnuty.