Kameny, šperky z minerálů, kyvadla, amulety, keramika

img_2903-223x300Přijďte si k nám vybrat z naší nabídky tromlovaných kamenů. Vyberte si svůj magický kámen do ruky, do kapsy nebo jen tak pro radost sobě nebo Vašim blízkým. Kámen si můžete vybrat i podle svého znamení zvěrokruhu.  Propojení polodrahokamů se znameními zvěrokruhu má svůj původ již v řecké helenistické astrologii. Polodrahokamy mají také schopnost akumulovat, předávat energii, mohou ochraňovat a jsou jim přisuzovány léčivé účinky.

Z tromlovaných polodrahokamů nabízíme také náramky a náhrdelníky.

Šperky a přívěsky z tromlovaných kamenů –  donuty, vrtané kameny. Jednoduché a elegantní šperky pro každého, kdo má rád kameny a polodrahokamy.

Nabízíme Vám kyvadla z křišťálu, ametystu, záhnědy nebo růženínu. Kyvadla v postříbřeném provedení s koulí z polodrahokamu. Kovová kyvadla zlacená nebo stříbřená se spirálou nebo zakončená kuličkou.

Najdete u nás také achátové plátky, svícny s achátovámi plátky, ametystové drůzy,  geody, křišťály a jiné kameny.

Od 2013 nabízíme i Shambala náramky (nebo Shamballa, chcete-li). Tyto stahovací náramky mají tradici v Tibetu, jsou z pletené šňůrky s hematitovými a barevnými korálky.

Pokud máte rádi keramiku, nabízíme Vám ručně vyrábenou keramiku od českých autorů. Hrnky, misky, zvonečky, keramické závěsy, zápichy, magnety, náušnice nebo přívěsky.

Komentáře jsou vypnuty.