Aromaterapie, kosmetika

Aromaterapie

V naše obchodě si můžete vyzkoušet a zakoupit vonné esence Aromis a Salus – výběr je z několika desítek druhů a Vy máte tak jedinečnou příležitost provonět si domov, kancelář či jakýkoliv jiný prostor.

Ač je známá jejich aplikace především jen do svíčkových aroma-lamp, doporučujeme zkusit i další možnosti jejich využití:

  • Koupele – 2~10 kapek (dle přání koncentrace) rozmíchat v bylinném odvaru nebo mléce a pak nalít před koupelí do vany.
  • Sauny – 2~10 kapek oleje přidejte do vody, kterou se polévají rozpálené kameny.
  • Osvěžovač auta – Váš vypotřebovaný osvěžovač buď můžete olejem znovunaplnit, nebo na klasický stromeček (či obdobnou savou ozdobu) můžete nakapat kteroukoliv z Vám vyhovujících vůní.
  • Léčba nachlazení – stačí kápnout eukalyptový olej na polštář (nebo poblíž) a v noci pak dýcháte tuto vůni a užíváte účinků této silice.

Pro upřesnění jen dodáme,  že i do klasických aromalamp je vhodné esenci rozmíchat ve vodě (a tedy nepoužívat jen samostatnný olej.

Kosmetika

Nově Vám nabízíme českou přírodní kosmetiku Saloos .
Pokud ji náhodou ještě neznáte velmi doporučujeme – jde o 100% přírodní produkty bez příměsí syntetických látek (barviv, parfénů či konzervantů)  a je to v kvalitě bio. Řada produktů je založena na bambuckém másle a nemusíte se bát používat ji i pro děti nebo alergiky.

Nabízíme od masážních olejů přes balzámy, odličovací krémy,  koupelové a sprchové oleje … až po osvěžovače vzduchu.

V obchodě máme informativní letáčky, tak si přijďte třeba i jen nezávazně pro informace ;-).

 

Komentáře jsou vypnuty.