Hudební vystoupení Marie Tilšarová + Mantrovníci 2022

V červnu 2022 se v Čáslavi můžete potěšit hudebním vystoupením písničkářky Marie Tilšarové a hudebního seskupení Mantrovníci.

Vše se odehraje pod širým nebem v krásném areálu Diakonie v Čáslavi, poblíž centra, přímo u městského hradebního pásma s výhledem na západ slunce.

Jde o travnatý areál – uzemňování (sezení / ležení) možné a vítané (dá se tam dobře pobýt i bosky), bude tam ale i běžné posezení. Akce je vhodná i pro maminky s dětmi, v areálu je pískoviště a několik dětských hracích prvků.

Celá akce by měla začít vystoupením Marie Tilšarové s jejími rozvernými skladbami někdy kolem 18. hodiny a od zhruba 19.30 by měli začít hrát Mantrovníci – na jejich posluchače čeká řada jak védských manter v hudebním pojetí, tak i českých skladeb mantrami inspirovaných.

Celou akci finančně i organizačně zajišťuje místní obchod / e-shop Galadriel, který celou akci doprovodí vonnými kouři jak z desítek druhů vonných tyčinek, tak i desítek různých dalších vonných materiálů (pryskyřic / kadidel či dalších čistě přírodních vykuřovadel), takže jde o akci evidentně vícesmyslovou. Něco z vonného sortimentu obchodu bude na akci i ke koupi ve stánku.

Občerstvení zajištěno – točený Birel Pomelo + domácí limonády.

Více informací zde bude průběžně doplňováno, zároveň s info-událostí na facebooku – viz odkaz https://www.facebook.com/events/444080514103096/

Komentáře jsou vypnuty.