Nabízíme

V obchůdku Galadriel najdete velký výběr ručně vyráběných svíček, solné lampy, himalájskou sůl,  tromlované kameny, polodrahokamy, drůzy a geody, vykuřovadla, vonné tyčinky a doplňky k jejich použití, kyvadla,  feng shui křišťálové koule, aromalampičky, esencionální a vonné oleje pro aromaterapii, knihy s duchovní a esoterickou tématikou, svícny, elektrické solné lampy a spoustu jiných zajímavých věcí a doplňků nejen pro Vaši práci, ale i vhodných dárků pro Vaše blízké. 
Vážní zájemci mohou operativně nakoupit téměř kdykoliv – i mimo otevírací dobu – volejte na 603 343 414. 

Pokud nevíte co může takový obchod s esoterikou a mystikou nabízet, přijďte se třeba jen podívat a nacítit si vůni tibetských, nepálských nebo indických či japonských vonných tyčinek. Sami tak můžete zjistit, že nabízené zboží není jen pro toho kdo je zaměřen na esoteriku nebo mystiku, magii apod, ale pro každého kdo má vztah k přírodním materiálům, tradičním ručně vyráběným produktům nebo má prostě rád kameny či svíčky.

Zároveň si u nás můžete zakoupit netradiční a nevšední dárek pro sebe nebo Vaše blízké nebo si prostě udělat radost zakoupením zajímavé svíčky, vonných tyčinek nebo vůně do aromalampy a navodit si příjemnou atmosféru i u Vás doma.

A kdybyste náhodou měli nějaké tématické přání, čím bychom Vám mohli posloužit (a zatím nemáme), tak stačí se stavit na prodejně a dohodnout si dodávku něčeho takového.

S pozdravem a přáním shledání se v prodejně B. Bartuněk

Komentáře jsou vypnuty.