Nabízíme

V obchůdku Galadriel najdete velký výběr ručně vyráběných svíček, solné lampy, himalájskou sůl, ručně vyráběná mýdla, tromlované kameny, polodrahokamy, drůzy a geody, vykuřovadla, vonné tyčinky a doplňky k jejich použití, virgule, kyvadla, tarot a jiné výkladové karty, feng shui křišťálové koule, bylinné a pohankové polštářky, čaje, aromalampičky, esencionální a vonné oleje pro aromaterapii, knihy s duchovní a esoterickou tématikou, svícny, elektrické solné lampy a spoustu jiných zajímavých věcí a doplňků nejen pro Vaši práci, ale i vhodných dárků pro Vaše blízké. Máme pro Vás otevřeno denně od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin a v sobotu 9:00 až 11:00.
Vážní zájemci mohou operativně nakoupit téměř kdykoliv – i mimo otevírací dobu – volejte na 603 343 414. Prodejce totiž bydlí v témže domě, takže zde můžete i zazvonit u vchodových dveří.

Pokud nevíte co může takový obchod s esoterikou a mystikou nabízet, přijďte se třeba jen podívat a nacítit si vůni tibetských, nepálských nebo indických či japonských vonných tyčinek. Sami tak můžete zjistit, že nabízené zboží není jen pro toho kdo je zaměřen na esoteriku nebo mystiku, magii apod, ale pro každého kdo má vztah k přírodním materiálům, tradičním ručně vyráběným produktům nebo má prostě rád kameny či svíčky.

Zároveň si u nás můžete zakoupit netradiční a nevšední dárek pro sebe nebo Vaše blízké nebo si prostě udělat radost zakoupením zajímavé svíčky, vonných tyčinek nebo vůně do aromalampy a navodit si příjemnou atmosféru i u Vás doma.

A kdybyste náhodou měli nějaké tématické přání, čím bychom Vám mohli posloužit (a zatím nemáme), tak stačí se stavit na prodejně a dohodnout si dodávku něčeho takového.

S pozdravem a přáním shledání se v prodejně B. Bartuněk

 

 

Komentáře jsou vypnuty.